SHOPPING TIME: CAMEL BLAZER

Po včerejším moodboardu Alex nám přišlo spoustu dotazů, kde sehnat CAMEL BLAZER. A co my bychom pro vás neudělaly! Ochotně jsme se vydaly na průzkum trhu a vybraly pro vás ty nejhezčí kousky. Alex neodolala a jeden si samozřejmě pořídila taky, tak teď už jen přivolat to jaro!

Blazer v béžové barvě je univerzální kousek, který přežije nejednu sezonu. Vypadá skvěle k formálnějším outfitům, stejně dobře sedne ale i džínům a teniskám. Sáhněte po klasickém střihu, jen dejte pozor, aby nevypadal příliš jako součást kostýmku. Měl by to být sice všestranný kousek, ale takový, který budete moci nosit i samotný jako hlavní dominantu outfitu. Dejte si pozor, aby blejzr seděl perfektně v ramenou, oversized střihy jsou sice fajn, ale pro formální příležitosti se příliš nehodí.

Vybírejte i správný odstín, který sedne vaší pleti. Vzhledem k tomu, že je béžová plocha poměrně velká a blízko obličeje, můžete v nesprávně zvoleném odstínu v mžiku vypadat unaveně a nemocně. Je to podobné jako s červenou rtěnkou, jakmile najdete ten správný odstín, pleť se vám rozzáří a jednoduše poznáte, že je to ten pravý.

Tak hurá na nákupy, ať to jaro můžeme přivítat stylově! V Get the look jsme pro vás našly ty nejhezčí kousky!:)

 
	@Pinterest @Stockholmstreestyle @Modernlegacy

@Pinterest @Stockholmstreestyle @Modernlegacy

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *