WARDROBE CHECKLIST: KNITS

 Zima už se sice připravuje ke svému odchodu, svetry nám ale ještě nějaký ten pátek budou dělat nejlepší společníky. V chladných jarních dnech nám prokážou službu určitě nesčetněkrát a některé využijeme dokonce i v létě. Navíc je teď poslední možnost nakoupit basic kousky ve slevách. Zkontrolujte, jestli váš šatník obsahuje všechny základní kousky a vybavte ho pro všechny příležitosti.

 
	1. Klasický kardigan – je ideální kousek, pokud nevíte, jaké bude ten den počasí. Dá se snadno obléknout přes cokoli, zahřeje vás a funguje se vším. Je skvělým záchranářem v létě, kdy jsou venku vedra a v kanceláři kvůli klimatizaci pod nulou. Pokud vám v něm bude příliš teplo, stačí přehodit ledabyle přes ramena, nebo zavázat kolem krku. Vydrží vám věky, proto investujte do kvalitních materiálů v základních barvách. 

1. Klasický kardigan – je ideální kousek, pokud nevíte, jaké bude ten den počasí. Dá se snadno obléknout přes cokoli, zahřeje vás a funguje se vším. Je skvělým záchranářem v létě, kdy jsou venku vedra a v kanceláři kvůli klimatizaci pod nulou. Pokud vám v něm bude příliš teplo, stačí přehodit ledabyle přes ramena, nebo zavázat kolem krku. Vydrží vám věky, proto investujte do kvalitních materiálů v základních barvách.

 
	2. Svetr s kulatým výstřihem – další sofistikovaný kousek, který by neměl chybět v šatníku žádné dospělé ženy. Kombinujte s elegantním oblečením, nebo přidejte výrazné barvy a džíny pro ležérní look. Skvěle vypadá oblečený přes košili a v zimě se bez něj neobejdete!

2. Svetr s kulatým výstřihem – další sofistikovaný kousek, který by neměl chybět v šatníku žádné dospělé ženy. Kombinujte s elegantním oblečením, nebo přidejte výrazné barvy a džíny pro ležérní look. Skvěle vypadá oblečený přes košili a v zimě se bez něj neobejdete.

 
	3. Svetr s výstřihem do V – že véčkový výstřih sluší všem ženám, jste se u nás už dočetly. Každá z nás potřebuje v šatníku kousek, který udělá s postavou zázraky, když zrovna nemáme úplně ideální období. Svetr s výstřihem do V můžete nosit ke všemu, příjemně zahřeje, ale neudělá z vás „medvěda“. A pokud vás už nebude bavit, prostě si ho oblečte obráceně, odhalená záda jsou totiž nesmírně sexy. 

3. Svetr s výstřihem do V – že véčkový výstřih sluší všem ženám, jste se u nás už dočetly. Každá z nás potřebuje v šatníku kousek, který udělá s postavou zázraky, když zrovna nemáme úplně ideální období. Svetr s výstřihem do V můžete nosit ke všemu, příjemně zahřeje, ale neudělá z vás „medvěda“. A pokud vás už nebude bavit, prostě si ho oblečte obráceně, odhalená záda jsou totiž nesmírně sexy.

 
	4. Kašmírový svetr – jak říkají Francouzky – pokud byste měly vlastnit jeden jediný svetr, měl by být z kašmíru. Kašmír je jedním z nejluxusnějších přírodních materiálů a má neuvěřitelné hřejivé schopnosti. Nemačká se, je měkoučký a nekouše. V zimě se bez něj neobejdete, ale využijete ho i během chladných letních nocí – dokáže totiž perfektně izolovat od vnějších teplotních výkyvů. Jen si dávejte pozor při praní – perte ve vlažné vodě a v rukách, jinak z něj budete mít obleček pro panenky.

	@Pinterest

4. Kašmírový svetr – jak říkají Francouzky – pokud byste měly vlastnit jeden jediný svetr, měl by být z kašmíru. Kašmír je jedním z nejluxusnějších přírodních materiálů a má neuvěřitelné hřejivé schopnosti. Nemačká se, je měkoučký a nekouše. V zimě se bez něj neobejdete, ale využijete ho i během chladných letních nocí – dokáže totiž perfektně izolovat od vnějších teplotních výkyvů. Jen si dávejte pozor při praní – perte ve vlažné vodě a v rukách, jinak z něj budete mít obleček pro panenky.

@Pinterest

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *