RANDOM WEEKLY #11

Skoro celé 2 týdny byl náš ateliér obsazený, takže jsme si musely v kanceláři vytvořit provizorní aťas. Jinak byste u nás na instagramu viděly pěknou prdlačku :-)

Skoro celé 2 týdny byl náš ateliér obsazený, takže jsme si musely v kanceláři vytvořit provizorní aťas. Jinak byste u nás na instagramu viděly pěknou prdlačku 🙂

Jak víte, měly jsme toho posledních pár týdnů tolik, že jsme minulou sobotu nestihly ani připravit pravidelný random post. Proto teď napravujeme a máme pro vás fotky za oba dva týdny nejednou. Snad se vám budou líbit.

P.S.: Tentokrát chybí Blažena, ale přes týden 3x pózovala v roli oficiální modelky na různých našich foceních a byla tak ‘vorvaná’, že zbytek času trávila doma v posteli a odmítala přijít do kanceláře 🙂

 
	Kromě spousty módních editorialů jsme u nás fotily i fantastickou novou kampaň pro "diamantového" klienta. Takže Alena byla na vrcholu blaha, protože se od rána do večera "prohrabávala" blýskavými kamínky v hodnotě celé její firmy (plus ještě něco navíc). Už se nemůžeme dočkat, až vám ukážeme výsledky focení. Bude to fakt bomba, to vám přisaháme!

Kromě spousty módních editorialů jsme u nás fotily i fantastickou novou kampaň pro “diamantového” klienta. Takže Alena byla na vrcholu blaha, protože se od rána do večera “prohrabávala” blýskavými kamínky v hodnotě celé její firmy (plus ještě něco navíc). Už se nemůžeme dočkat, až vám ukážeme výsledky focení. Bude to fakt bomba, to vám přisaháme!

 
	Jak už jste mohli vidět, stihly jsme natočit i nové video pro FreyWille. A bylo to úžasné natáčení. Občas jsme totiž dostaly takový záchvat smíchu, že se natáčení kvůli tomu protáhlo z plánovaných 2 hodinek na pěkných 5 hodin! :-) Hlavní roli si tentokrát zahrála naše nová stážistka (a absolventka kurzu stylingu), Lenka. Však jí příštích pár měsíců ještě uvidíte na spoustě fotek.

Jak už jste mohli vidět, stihly jsme natočit i nové video pro FreyWille. A bylo to úžasné natáčení. Občas jsme totiž dostaly takový záchvat smíchu, že se natáčení kvůli tomu protáhlo z plánovaných 2 hodinek na pěkných 5 hodin! 🙂 Hlavní roli si tentokrát zahrála naše nová stážistka (a absolventka kurzu stylingu), Lenka. Však jí příštích pár měsíců ještě uvidíte na spoustě fotek.

 

 
	Taky Aleně dorazily z asosu tyhle skvosty, které jsou na noze ještě hezčí, než jen takhle položené! Sluníčko, prosím, musíš začít pořádně pracovat, ať už tyhle krasavice můžou vyrazit do města!

Taky Aleně dorazily z asosu tyhle skvosty, které jsou na noze ještě hezčí, než jen takhle položené! Sluníčko, prosím, musíš začít pořádně pracovat, ať už tyhle krasavice můžou vyrazit do města!

 

 
	Kromě botiček dorazily i vytištěné nové magazíny Galerie Butovice. První magazín, na kterém musela začít pracovat naše Alex a Světlana ze dne na den, bez jakéhokoli zaučování (na které prostě už nebyl čas). A zvládly to naprosto bravurně! Články jsou skvělé, styling se povedl a módní editorialy jsou vážně hodně zábavné. A od klientky dorazil nádherný mail, který vám tu nebudeme přepisovat, protože to už bychom si vážně foukaly pod pytlík až moc :-D

Kromě botiček dorazily i vytištěné nové magazíny Galerie Butovice. První magazín, na kterém musela začít pracovat naše Alex a Světlana ze dne na den, bez jakéhokoli zaučování (na které prostě už nebyl čas). A zvládly to naprosto bravurně! Články jsou skvělé, styling se povedl a módní editorialy jsou vážně hodně zábavné. A od klientky dorazil nádherný mail, který vám tu nebudeme přepisovat, protože to už bychom si vážně foukaly pod pytlík až moc 😀

 
	Když jsme u těch zásilek, tak tahle je nejčerstvější (doslova a do písmene :-). Tyhle kytky dostala Alena od absolventa posledního kurzu stylingu a byla z nich úplně naměkko. Takže ještě jednou: JÁ DĚKUJU, ALEX (tentokrát Alexander, ne naše Alex :-)!!!!

Když jsme u těch zásilek, tak tahle je nejčerstvější (doslova a do písmene :-). Tyhle kytky dostala Alena od absolventa posledního kurzu stylingu a byla z nich úplně naměkko. Takže ještě jednou: JÁ DĚKUJU, ALEX (tentokrát Alexander, ne naše Alex :-)!!!!

 
	A s 39°C horečkou a chřipkou jako, ehm, prase, zvládla Alena ještě oficiální focení, které absolvovali tenhle týden všichni členové Backstage týmu. Nebudeme vám nic nalhávat, nejvíc to slušelo našemu Macinovi ;-) Brzo uvidíte sami.

A s 39°C horečkou a chřipkou jako, ehm, prase, zvládla Alena ještě oficiální focení, které absolvovali tenhle týden všichni členové Backstage týmu. Nebudeme vám nic nalhávat, nejvíc to slušelo našemu Macinovi 😉 Brzo uvidíte sami.

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *