THE MOST CLASSIC COMBO 2

Když nevím, co na sebe, vždycky sáhnu po naprosté klasice. A já už vážně netuším, co nosit, vzhledem k tomu, že když si chci doma zapálit, musím na terase sedět zabalená v dece! Všechny zimní věci už jsem na protest uložila, takže teď klepu kosu v podstatě každý den.

Ale zpátky ke klasice. Když jsem tak o tom přemýšlela, všechny věci, co mám na sobě, jsou veskrze pánské. Kromě chanelky a červených nehtů 🙂  Není to nic divného. Pánský styl, narozdíl od dámského, se za těch posledních 100 let zas moc nezměnil. A klasikou se něco stává právě po té, až čas prověří kvalitu.

Trenčkot tu máme už od 19. století, pruhované tričko (breton stripes) od konce 18. století, pukové kalhoty a mokasíny jsou stejný ročník. Aviator brýle od roku 1936 a Chanelka je vlastně nováček (rok “vynalezení” 1955). Sečteno podtrženo, nevím, proč mám problém se svým pokročilým věkem. V porovnání s tímhle vším jsem úplná mladice!

Tímhle postem jsem chtěla jen říct, že jsem oslavila další 40+ narozeniny a že jestli takhle vypadá jaro, tak se stěhuju do Dubaje 🙂  Mějte krásný, jediný jarní, den tohohle týdne a děkuju, že jste se stavili. Xo, mladice Alena

P.S.: Dodatečně děkuju všem za nádherná přání k narozkám, moc si toho vážím. DĚKUJUUUU!!!!

 
	Trenchcoat – BURBERRY

	Breton Stripes T-Shirt – HUNKYDORY (HERE)

	Trousers – ZARA

	Loafers – ASOS (HERE)

	Sunnies – RAY BAN

	Bag – CHANEL

	Black & Gold Bracelet – HERMÉS

	Silver Bracelet – OPS!OBJECTS (objednávat můžete přes FB TADY)

	Watch – OMEGA

Trenchcoat – BURBERRY

Breton Stripes T-Shirt – HUNKYDORY (HERE)

Trousers – ZARA

Loafers – ASOS (HERE)

Sunnies – RAY BAN

Bag – CHANEL

Black & Gold Bracelet – HERMÉS

Silver Bracelet – OPS!OBJECTS (objednávat můžete přes FB TADY)

Watch – OMEGA

 

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *