HOW TO FIND A GUY

Jak jsem slíbila, tak činím. Dám vám svůj soukromý tip na nejlepší seznamovací agenturu, kterou znám. A věřte mi, že jsem jich za svůj dlouhý život vyzkoušela opravdu drahně 🙂  A aby mezi náma bylo jasno hned od začátku – tohle NENÍ placený promo článek. Vstupní poplatek jsem zaplatila ze svého a vůbec jsem o tom neměla v úmyslu psát. Jenže když jsem z něčeho opravdu nadšená, tak se s vámi prostě musím podělit.

Tak především – není to on-line seznamka v pravém slova smyslu, ale specializovaná matchmaking služba s názvem PLANET ROMANCE, která citlivě a velmi profesionálně “dává dohromady” úžasné české ženy (jako třeba mě 🙂  s úžasnými chlapíky ZE ZAHRANIČÍ. Já vím, taky mi v první chvíli naskočilo v hlavě “proboha, to bude nějaká podvodná firma na zajišťování eskort servisu”. Ale všechny moje pochybnosti zmizely, když jsem vyplnila svůj profil (v angličtině) a hned na to mi osobně zavolala ředitelka agentury a snad hodinu jsme probíraly něco ve stylu osobního dotazníku (v češtině). Právě ona se díky tomuhle pohovoru snaží zjistit co nejvíc detailů o vás i o představě vašeho budoucího partnera. Řeknu vám, byla jsem z toho zpocená až na zádech. Zkuste si třeba odpovědět na otázku: “Co konkrétně si představujete pod pojmem romantický den?” Já už tu opravdovou romantiku předtím nezažila pěkných pár let, takže mi zrovna tahle odpověď dala pěkně zabrat 🙂

Vzhledem k tomu, že se seznamujete s cizinci, rozhodně je potřeba, abyste se domluvila aspoň nějakým světovým jazykem. Také vám doporučuju se opravdu vážně zamyslet, než vyplníte kolonku “Jste ochotná se přestěhovat za partnerem?” Protože to samozřejmě zvyšuje vaše šance na seznámení, ale taky to znamená, že když to vyjde, budete skutečně muset změnit celý svůj dosavadní život. Pak nahrajete pár svých (nejlépe lichotivých) fotek. Popravdě, když jsem tam zahlédla fotky svých “konkurentek”, tak jsem odmítla špulit rty, ňadra dmoucí a prdelku před zrcadlem v koupelně a nahrála jsem tam fotky od nás z blogu. Řekla jsem si, že umím být zatraceně sexy, ale nemusím to demonstrovat polonahá před celým světem 🙂  Ale to je čistě vaše věc, do toho vám nikdo kecat nebude.

 
	Můžete samozřejmě jít svému štěstí vstříct a na stránkách agentury prohlížet zaregistrované chlapíky. Já to ale odmítla. Prostě jsem staromódní a myslím si, že i když je to v on-line verzi, stejně by muži měli zůstat lovci a najít si mě sami 🙂

	Geniální věc na matchmaking servisu je, že se nemusíte "vykecávat" s někým, kdo vám není sympatický. Celý systém funguje tak, že prostě žijete svůj život a čekáte, až vám z agentury přijde upozornění, že někdo projevil zájem o seznámení s vámi. V mailu budete mít dotyčného popsaného do nejmenších podrobností a link na jeho profil. A vy už jen odepíšete ANO nebo NE. Nemusíte nic vysvětlovat, omlouvat se (jako jsem to dělala prvních pár týdnů já). Když se vám váš ctitel bude zamlouvat, dáte mailem agentuře svolení, že mu může poskytnout buď váš email, skype nebo rovnou telefon. A pak už je to na vás.

	Dokud agentuře nedáte vědět, že jste se zabouchla a že už mohou smazat váš profil, budete dostávat další a další maily s novými nápadníky. A věřte mi, je to vážně skvělá věc. I když při osobním setkání, které probíhá v Praze, nepřeskočí jiskra, máte možnost poznat neuvěřitelně zajímavé lidi z celého světa. Nechci, abyste si myslely, že tohle je super příležitost pro "zlatokopky". I když jsou muži v téhle agentuře dobře zajištěni, přece jen hledají partnerku pro život, ne Barbínu na výstavku 🙂  Takže jestli to myslíte se seznámením opravdu vážně, tohle prostě musíte vyzkoušet!

Můžete samozřejmě jít svému štěstí vstříct a na stránkách agentury prohlížet zaregistrované chlapíky. Já to ale odmítla. Prostě jsem staromódní a myslím si, že i když je to v on-line verzi, stejně by muži měli zůstat lovci a najít si mě sami 🙂

 

Geniální věc na matchmaking servisu je, že se nemusíte “vykecávat” s někým, kdo vám není sympatický. Celý systém funguje tak, že prostě žijete svůj život a čekáte, až vám z agentury přijde upozornění, že někdo projevil zájem o seznámení s vámi. V mailu budete mít dotyčného popsaného do nejmenších podrobností a link na jeho profil. A vy už jen odepíšete ANO nebo NE. Nemusíte nic vysvětlovat, omlouvat se (jako jsem to dělala prvních pár týdnů já). Když se vám váš ctitel bude zamlouvat, dáte mailem agentuře svolení, že mu může poskytnout buď váš email, skype nebo rovnou telefon. A pak už je to na vás.

 

Dokud agentuře nedáte vědět, že jste se zabouchla a že už mohou smazat váš profil, budete dostávat další a další maily s novými nápadníky. A věřte mi, je to vážně skvělá věc. I když při osobním setkání, které probíhá v Praze, nepřeskočí jiskra, máte možnost poznat neuvěřitelně zajímavé lidi z celého světa. Nechci, abyste si myslely, že tohle je super příležitost pro “zlatokopky”. I když jsou muži v téhle agentuře dobře zajištěni, přece jen hledají partnerku pro život, ne Barbínu na výstavku 🙂  Takže jestli to myslíte se seznámením opravdu vážně, tohle prostě musíte vyzkoušet!

 
	A proč jsem se rozhodla pro seznámení s cizincem? Protože po všech těch hororových příhodách z edarlingů, badoo, tindrů a milionech dalších už odmítám jít na rande s chlapem, který je vyděšený z toho, že nosím podpatky a rtěnku. Už odmítám zažívat ty trapné chvíle, kdy mě při placení nechá zaplatit si svoje vlastní kafe a občas dokonce i to jeho. Už se nechci omlouvat někomu za to, že mám vlastní firmu a už vůbec ne za to, že moje práce je móda ("ježiš, to je ta nejdebilnější profese na světě"). Protože každý z těch mužů, které jsem přes agenturu potkala, byl zábavný, vzdělaný, vtipný a GALANTNÍ! A fakt, že mám vlastní byznys, považovali za obdivuhodnou věc. Rozhodně netrvdím, že se v české kotlině nenajdou výjimky. Jenže ty už máte doma rozebrané vy ;-)

	Takže ženy moje, hurá do světa. A dejte mi vědět, jak se vám na téhle seznamce líbí! A pozdravujte ode mě Denisu (paní ředitelku), do které jsem se já osobně zamilovala už při prvním telefonátu :-)

	Svůj profil si můžete vytvořit TADY. Hodně štěstí a lásce zdar! Xo, Vaše zamilovaná Alena

	P.S.: Jo a ty fotky jsou z naší první společné slavnostní večeře na dovolené v Emirátech. A šaty jsou z H&M a všichni si mysleli, že jsem se právě vdala :-)

A proč jsem se rozhodla pro seznámení s cizincem? Protože po všech těch hororových příhodách z edarlingů, badoo, tindrů a milionech dalších už odmítám jít na rande s chlapem, který je vyděšený z toho, že nosím podpatky a rtěnku. Už odmítám zažívat ty trapné chvíle, kdy mě při placení nechá zaplatit si svoje vlastní kafe a občas dokonce i to jeho. Už se nechci omlouvat někomu za to, že mám vlastní firmu a už vůbec ne za to, že moje práce je móda (“ježiš, to je ta nejdebilnější profese na světě”). Protože každý z těch mužů, které jsem přes agenturu potkala, byl zábavný, vzdělaný, vtipný a GALANTNÍ! A fakt, že mám vlastní byznys, považovali za obdivuhodnou věc. Rozhodně netrvdím, že se v české kotlině nenajdou výjimky. Jenže ty už máte doma rozebrané vy 😉

Takže ženy moje, hurá do světa. A dejte mi vědět, jak se vám na téhle seznamce líbí! A pozdravujte ode mě Denisu (paní ředitelku), do které jsem se já osobně zamilovala už při prvním telefonátu 🙂

Svůj profil si můžete vytvořit TADY. Hodně štěstí a lásce zdar! Xo, Vaše zamilovaná Alena

P.S.: Jo a ty fotky jsou z naší první společné slavnostní večeře na dovolené v Emirátech. A šaty jsou z H&M a všichni si mysleli, že jsem se právě vdala 🙂

Follow:

1 Comment

  1. Jana
    January 8, 2018 / 10:52 am

    Alenko, ty tvoje články o pozitivním myšlení opravdu fungují dnešek, je pro mě důkaz. Dneska mě chtěli pozvat na rande 2 muži, cizí ženské mi pochválili outfit a děti ze školky říkali, když jsem kolem nich procházela. “Jé, ta je krásná”. Skvělý den, tohle jsem opravdu nečekala. Pokračuji v pozitivním myšlením dále. Jo a klidně ti mohu vypomoct, do 20. dubna mám volný režim. Měj se pěkně. :))))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *