BREAKFAST AT TIFFANY’S

Nebudu vám lhát – pro mě je Tiffany kultovní záležitost. Od prvního shlédnutí filmu s Audrey, až po opravdovou modrou krabičku, kterou jsem dostala jako dárek. Téhle značce se povedlo to, co Stevenovi Jobsovi s nakousnutým jablkem :-). Vytvořit kult, ikonu moderní kultury, předmět touhy. Proto možnost podívat se do butiku v Pařížské, posnídat ve VIP roomu a nafotit šperky, které se nám nejvíc líbí, to je šance, která se neodmítá. A když se nám blíží ten Valentýn, všechny jsme se rozplývaly a v duchu sestavovaly svůj valentýnský wish list.

Alex na svou první modrou krabičku teprve čeká. A taky mě při výběru šperků, které chce nafotit, dost překvapila. Čekala jsem něco nenápadného, subtilního. Místo toho se vytasila s největším srdcem na nejmohutnějším řetízku, který je u Tiffany k dostání. Jo a mimochodem, protože já už svoje srdíčka a klíčky Tiffany mám, mě totálně dostala stříbrná píšťalka na krk! A nejlepší na ní je, že fakt píská!

Já jsem své první srdíčko s náramkem dostala od svých drahých rodičů ke čtyřicátým narozeninám. A byla jsem dojatá jako želva. Užila jsem si každý moment, kdy poprvé rozděláte bílou mašli a podíváte se do modrého sametového pytlíčku, co skrývá. Od té doby jsem ho z ruky nesundala.

Návrhářům z Tiffany se povedlo šperky povýšit na ikonické kousky. S každou další kolekcí jen potvrzují, že už dávno nejsou jen firmou, u které by muži měli vybírat zásnubní prsteny pro své nejdražší… i když já s tím pořád počítám jako s jasnou věcí :-). Takže jestli jste fajnšmekři, je pro vás kolekce T jako dělaná. A jestli vyznáváte nadčasovost a klasiku, tak určitě srdíčko (v jakémkoli provedení – s monogramem, celostříbrné, stříbrno-tyrkysové…).

Mimochodem, víte, že právě přívěsek ve tvaru srdíčka stojí 2500 korun? Tenhle náhrdelník, který má na sobě Alex, se prodává za 21 600 Kč. Na šperk, který budete nosit celý život a ve vaší rodině se bude dědit po generace, to rozhodně není nedosažitelná investice. Takže neberte Tiffany jako obchod, kam se chodí jen pro brilianty za miliony (ano, i takové tam samozřejmě najdete). Berte ho jako místo, kde dosáhnete na své sny. Doslova!

 

Krásného Valentýna vám z (Tiffany) srdce přeje Alen (a toho času modelka Alex)

 

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *