GET YOUR DISCOUNT CODE

Líbí se Vám fotky, které fotíme? Nám taky a moc. Sice jsme docela šikovné (skromnost musí jít někdy stranou…), ale v tomhle případě nám opravdu hodně pomáhá technika. A to konkrétně foťák. Už přes dva roky používáme Olympus Pen a jsme vážně nadšené. Zpočátku jsme ho měly půjčený na měsíc a byly jsme tak spokojené, že jsme si ho hned koupily. Obě. Je totiž naprosto super. Nejenom, že fotí pohádkové fotky, ale je lehký, má výklopný displej a fotky můžete hned přes wifi dostat do mobilu a sdílet. Což je naprosto skvělé, pokud jste přesně ten typ blogerky, která sdílí na sociálních sítích každé jídlo a chce být neustále v kontaktu s čtenáři.

Takže, shrnuto, podtrženo, tenhle foťák milujeme. A když něco máme tak moc rády, máme to ověřené, moc rády to doporučíme i vám. Na kurzech a workshopech ho mají naši studenti k dispozici k vyzkoušení a většina z nich si foťák běží hned koupit. A teď jsme dokonce domluvily ONLINE slevu i pro čtenáře blogu.

 

Abyste se měli od čeho “odpíchnout”, tak kromě základního objektivu 14-42mm, který patří k výbavě, my používáme na fotky outfitů a flatlay fotek pevný objektiv 45mm. A teď jsme si udělaly ještě radost a přikoupily další pevný objektiv, kterému říkáme “super rozmazávací” na outfity. Je to už takové velké dělo, 75mm. Ten už je dražší, ale ty výsledky, to je opravdu fantazie!

 

Pin this image on Pinterest

JAK ZÍSKAT SLEVU NA COKOLI OD OLYMPUSU?

Stačí, když nám napíšete na mail, KLIKNĚTE SEM, do předmětu napíšete CHCI SLEVOVÝ KÓD OLYMPUS a my vám obratem pošleme slevový kód a výši slevy. Potom si foťák nebo cokoliv od Olympusu objednáte TADY a zadáte slevový kód od nás.

 

A pak už budete mít ty nejkrásnější fotky a nejlepšího parťáka na zachování vzpomínek pořád u sebe.

 

Uložit

Follow:

3 Comments

 1. Kristyn
  February 17, 2017 / 9:22 am

  Ahoj holky :).nový stránky se vám opravdu povedly :)….ráda bych se zeptala jak následně fotky upravujete. Zda používáte nějaký program. díky za tipy….a hezký den K.

 2. Eva
  November 11, 2017 / 3:02 pm

  Ahoj holky,

  to je super zpráva, ráda bych věděla, do kdy je nutno slevu uplatnit a produkt od olympu si koupit, ráda bych si udělala radost po Vánocích…

  Předem díky
  Eva

  • Alen
   Author
   November 11, 2017 / 3:06 pm

   Evi, kdykoli 😉 Stačí nám poslat mail, kód si schovej a použij, až bude potřeba. Ať ti slouží! Jo a kdybys potřebovala s něčím poradit, samozřejmě se na nás můžeš obrátit. Krásný den!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *