TONAL STYLING & BIG NEWS

Tak jsem to tentokrát vzala za béžový konec. Ještě mi do kompletní sbírky základních barev zbývá outfit all white a a máme to po kupě. A jakmile vysvitne sluníčko, oblékám se do Gucci morčat a do… já nevím… třeba růžové. Na oslavu konce drkotání zubů. Ale chápu, že počasí řešíme pořád dokola a stejně to jinak nejde, než to přetrpět. Takže pryč od věcí, které nemůžeme změnit a vzhůru k něčemu, co se nám změnit podařilo!

Máme pro vás velkou novinu…. KONEČNĚ…

ZÍTRA (úterý, 14/02/2017) OFICIÁLNĚ SPOUŠTÍME NÁŠ NOVÝ BLOG!!!

 

Do konce února budete mít všechny nové články jak tady, tak na nové platformě. Abyste ten přechod s námi zvládli v klidu a hladce 😉  Od března už bude www.skolastylu.cz jen “školní” stránka, kde najdete všechny naše aktivity, nové termíny workshopů a kurzů stylingu atd.

Blog bude od začátku března už žít vlastním životem. Pořád pro vás budeme připravovat “návody” jak co nosit, co se kam hodí a co je trendy a co už dávno ne. Ale navíc dostanete mnohem větší dávku našich outfitů a trochu soukromější pohled do našich životů. Takže na novém blogu už nebudeme “učitelky”, jupííííííí 😀

Jsme z toho obě s Alex strašně nervózní. Rozhodly jsme se totiž, že si nic nenecháme programovat, ale že si to celé vyrobíme samy (až na jeden plugin, který jsme teda fakt svépomocí nezvládly). Proto se teď modlíme, aby to zítra celé nespadlo! Aby se vám celá grafika líbila! Aby pro vás nové stránky byly jednoduché a srozumitelné! A abyste k nám chodili stejně rádi a často, jako jste to dělali poslední 3 roky (někdo dokonce i déle!).

Držte nám palce, ať ten nový facelift dopadne dobře… Což mi připomíná, při pohledu na tuhle fotku, že by nebylo naškodu zapřemýšlet i o dalších formách faceliftu, nejen našich stránek :-DDD  Ale o tom si pokecáme až na našem novém blogu.

 

Vykročte do nového týden se vší parádou a zítra se potkáme na novém 😉 Xo, skoro programátorka Alen

Coat – MASSIMO DUTTI (old)

Knit – H&M

Shirt – ZARA

Skinny Jeans – GINA TRICOT

Hat – TONAK

Faux Fur – ASOS

Bag – COCCINELLE (old)

Rings – H&M

Shoes – NELLY.COM

Follow:

2 Comments

 1. February 14, 2017 / 9:02 pm

  Outfit Bomba !! Alenko , tak když už to zavání takovou profesionalitou – také potřebuji nové stránky – a to jako koza drbání ;-)))

  Ne vážně ! Nové stránky se vážně moc povedly ! TOP a gratuluji

  Katerina 😉

  • Alen
   Author
   February 14, 2017 / 9:37 pm

   Kači, moc děkujeme, je to velká pocta od tebe!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *