WELCOME TO OUR OFFICE

Krásnou tropickou neděli přejeme! Nepředpokládáme, že zrovna sedíte u počítače a čekáte na nové články svých oblíbených blogerek a už vůbec si nemyslíme, že byste chtěli myslet na práci. Možná vás ale trocha inspirace z pracovního prostředí nakopne k tomu, aby i to pondělí nebylo tak děsivé. Známe se už dost dlouho na to, abychom vás konečně mohly alespoň na skok pozvat do našeho “obýváku”. Dobrá, zveme vás do kanclu, ale co si budeme povídat, k obýváku to zas tak daleko nemá. Zatímco Alenka si užívá zaslouženou dovolenou, my s Aničkou držíme hlídku a pracujem. I když bez Alenky ta pracovní morálka dost pokulhává… Musely jsme alespoň na jeden den změnit pracovní prostředí a se seznamem úkolů a laptopy si šly sednout na celé odpoledne do kavárny. Šlo nám to pěkně od ruky, práce z kavárny mě baví, koukám kolem sebe, nasávám atmosféru, pozoruji kolemjdoucí a čerpám inspiraci. Jenže takový celodenní pobyt v kavárně se pak slušně prodraží – “jedno, dvě, tři kafíčka, tenhle dortík není vůbec špatný, dokonce dělají i domácí polévky”… No znáte to! Inspiraci musíme mít kolem sebe v našem oboru denně, proto je naše pracovní prostředí dost důležité a velmi rády si ho zvelebujeme. Tak konec řečí a WELCOME!

Kvůli Kurzům stylingu a workshopům máme všude rekvizity, od šperků, přes klobouky až po hromadu fotogenické kosmetiky, která se při focení flatlays vždycky hodí. Možná budete mít po shlédnutí tohoto článku pocit, že musíme mít vzhledem k počtu klobouků každá alespoň čtyři hlavy. Kdepak, klobouků z dílny české firmy Tonak tam máme tolik díky krásné spolupráci, která našim kurzistkám zajišťuje nepřeberné množství možností stylingu při focení.

Kromě klobouků máme taky slušnou zásobu knih, takových, na které je radost jen koukat. Alenka jako knihomol objednává každou novou fashion knihu a naše návštěvy jsou pak u vytržení. I já tenkrát byla, když jsem přišla na Kurz stylingu a to jsem prosím pěkně skončila se čtením i posledního dílu Harryho Pottera. Konečně už pro fashion knihy nemusíme jezdit za hranice, nebo si je objednávat přes internet a pak platit nekřesťanské peníze za clo. Pokud hledáte knihy, které vypadají jako umělecká díla a chcete se v oblasti módy vzdělávat, doporučujeme navštívit stránky Martinus. Najdete tam poklady!

Pracovní stoly u nás vypadají dost podobně jako v jiných kancelářích, jen na nich většinou máme štosy časáků, květiny (většinou ty čerstvé z Cool flowers, ale když je dostane na starost “květinářka” Alex, vydrží zhruba dva dny, takže u mě je opravdu bezpečnější mít tam ty umělé…:D), nebo třeba klobouk místo lampy. A pak samozřejmě spoustu nepořádku, který jsme s Aničkou kvůli fotkám uklízely asi dva dny. Já pak bývám ještě většinou zavalená krabicemi s kosmetickými produkty, které mi chodí na testování. Až se jich tam nakupí tolik, že mě přes ně nejde vidět, přijde rozzuřená Alenka s Ikea taškou a začne mě stěhovat.

Proti krbu jsem při stěhování hodně bojovala, přece jenom je to na můj minimalistický vkus trochu příliš. Díky bohu, že mě nikdo neposlouchal, protože těch krásných fotek, kterých už na něm vzniklo a hlavně to teplo, které nám v zimě dělá (ano, není to jen atrapa, jak jsem si původně myslela). Kromě knih na něm máme i náš malý beauty koutek, protože nikdy nevíte, kdy budete muset na důležitou schůzku a krásně vonět. Momentálně na sebe všechny stříkáme nádhernou vůni Carven, která u nás příliš známá není a my si klepeme na čelo, jak je tohle možné. Už jen ten obal je přece neskutečně krásný, ne?

A pak už to jsou jen klobouky, lodičky, časopisy a fotogenická zákoutí, které u nás najdete doslova na každém rohu. Někdy možná stačí jen trochu vyladit váš pracovní stůl a hned se pracuje jedna radost. Potřebujete být při práci obklopeni pěknými věcmi, nebo vás to naopak ruší?

Užijte si neděli a do nového pracovního týdne vstupte s úsměvem na rtech!:*

Uložit

Uložit

Follow:

5 Comments

 1. Magdalena
  May 28, 2017 / 11:16 am

  Klobouky, knížky, boty,… docela vám závidím :). A Alex neboj, s těma kytkama to mám úplně stejně. Nevydrží mi ani ty, které jsou podle ostatních nezničitelné. I s kaktusy jsem to už vzdala :D.

 2. Marcela Čierna
  May 28, 2017 / 12:29 pm

  Bozi! <3 :-* 🙂

 3. Natalie
  May 28, 2017 / 6:25 pm

  Na knížky doporučuju taky arara.cz, kupuju tam pravidelně knihy v angličtině a naposledy jsem tam našla LovexStylexLife za boží cenu čtyři stovky, načež všude je to kolem šestset.

 4. May 29, 2017 / 12:07 pm

  U Vás pracovat v takových nádherných prostorech je sen Nechystáte nábor nových pomocníků?

 5. June 15, 2017 / 12:06 pm

  Hezká kancelář, tak se musí pracovat jedna báseň :))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *