MY SECRET HAIR TIP

Tak zase hned zkraje, ať máme mezi sebou jasno – tohle NENÍ placená reklama ani sponzorovaný článek. Ale když jednou za uherský rok objevím něco úžasného, ráda vám o tom řeknu. A tenhle objev jsem učinila přesně takhle:

 

Jak já nerada zkouším nové věci! Nevím, jestli je to tím věkem, ale já když najdu něco, do čeho se zabouchnu, tak s tím hodlám vystačit až do smrtelné postele. Jenže s takovým přístupem není život taková zábava a je zcela nevhodný pro kariéru v blogování, že 🙂 . Proto teď chci poděkovat Klárce (za to, že to se mnou nevzdala a pořád mě učí o nových umělcích, výstavách i cool místech), Honzíkovi (za to, že do mě pořád kéruje s novými seriály a jen díky němu jsem objevila třeba House of Cards), Alex a Aničce (které do mě pořád hustí nové a nové aplikace na instagramu), Kevinovi (který pro mě objevil kouzlo popíjení anglického čaje nejen když mám chřipku)… a Daniele (díky které vzniknul tenhle článek).

 

Tak abych se konečně dostala k jádru věci, proč vám tady ukazuju něco, co pravděpodobně vůbec neznáte. Daniela je jednou z absolventek kurzu stylingu a když jsme se viděly naposledy, donesla mi šampon a výživný krém na vlasy značky Lothmann Paris. No, nebudu vám lhát, já vám byla otrávená! Zaprvé jsem na svoje vlasy dost háklivá kvůli těm napleteným pramenům a za druhé jsem o té značce v životě neslyšela. Takže jsem šampon i tu výživnou věc donesla domů, odložila v koupelně a zapomněla na ně.

 

Jak to v životě občas chodí, věci se dějí z nějakého důvodu. Jeden den mi došel šampon a všechno kolem, takže jsem byla nucená sáhnout po dárku od Daniely. Věděla jsem, že jestli mám jen šampon bez kondicionéru, nemám šanci ty svoje vlasy po umytí rozčesat. Jenže se začaly dít zázraky! Kondicionér jsem nepotřebovala, výživa stačila jen úplně minimální a takhle krásné vlasy jsem ještě nikdy neměla!

 

Šampon mi vydržel skoro 2 měsíce (a to si myju vlasy každý 2-3 den), nutri krém mi vydržel půl roku! Takže jsem po půl roce zuřivě naháněla Danielu, ať mi okamžitě řekne, kde se to dá koupit, protože už bez Lothmann nemůžu být. S úsměvem mi sdělila, že se to sehnat nedá. No nezabili byste ji?!  😀  Nepřestala jsem pátrat, našla distributorku a dozvěděla se, že se Lothmann dá sehnat jen ve vybraných kadeřnických salonech. Takže tady mám pro vás odkaz, ve kterých městech jsou a věřte mi, že to stojí za to, se u nich stavit.

 

Kdybych si měla vybrat jen jeden produkt, tak cokoli z řady NUTRI VITAL. Všechny produkty jsou samozřejmě bez solí, parabenů, sulfátů a bez všech těch hnusů, které na/do těla nepatří a jako největší frajeřinku mají kyselinu hyaluronovou (která v těle normálně je, jen se věkem vytrácí). Na styling vlasů používám jiné značky, tuhle jsem zatím nezkoušela, ale za jejich mytí a péči dám ruku do ohně.

 

Tak až půjdete někdy kolem kadeřnického salónu, ve kterém pracují s produkty Lothmann Paris, hned tam vlítněte. A pak si určitě vzpomenete na mě, na Danielu a na to, že uzavírat se novým věcem znamená stárnout (to říkala Agatha Christie). Krásný den a hřívu do půli zad!

 

Xo, Vaše

Follow:

4 Comments

 1. Marcela Čierna
  August 21, 2017 / 9:48 am

  You made my day, Alenko, ako vzdy ked citam tvoje clanky. len kde ja toho Lothmann-a zozeniem tu na Slovensku???

  • Luca
   August 23, 2017 / 2:14 pm

   Tento e-shop jiz dale vyrobky neprodava do CR a byly zde velke problemy s dorucenim a platbami co jsem vyzkousela… rozhodne je lepsi navstivit salon 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *