HAIR STYLING SAVERS

Dneska (a vlastně už týden) mám OPRAVDU good hair day. Než vám povyprávím proč, rovnou si to zase vyjasníme. Tohle není placený článek. Do zlaté (doslova a do písmene) žehličky Bio Ionic GoldPro jsem se zamilovala už v salonu Cool, kam chodím na prodlužování vlasů. Když jsem jí viděla poprvé, respektive spíš výsledek s ní, nevěřila jsem vlastním očím. Kdykoli předtím mi holky žehlily vlasy, musely každý jednotlivý pramen přejet běžnou žehličkou tak 3x. U téhle to stačí jen jednou! Takže vyžehlení celé mé košaté napletené hřívy trvalo přibližně 3 minuty a výsledek byl naprosto geniální!

 

Kromě dokonalého výsledku má tenhle zlatý zázrak ještě jednu velkou výhodu. Teplota se dá nastavit už od 90°C, což pro naše evropské vlasy bohatě stačí. Já byla úplně v šoku z toho, že se mi poprvé při žehlení “nekouřilo z hlavy” (rozumějte, že jsem si vlasy konečně při každém tahu nepálila jak lívance na plotně). Normální žehličky totiž začínájí s teplotou 190 stupňů, což je pro jemné vlasy, hlavně ty blonďaté, taková darda, že se divím, že mi už dávno všechny nevypadaly.

 

Asi bych vám tu mohla sáhodlouze popisovat, jak ty zlatem pokryté zahřívací plochy vyživují vlasy a dodávají jim lesk atd atd. Ale popravdě, mě tahle hezká slovíčka nechávala vždycky chladnou. Já potřebuju vidět výsledek na sobě samotné, pak teprve uvěřím. Vy jste výsledek už mohli skouknout na mém instagramu @schoolofstyle.blog a ještě ho mnohokrát uvidíte tady. Vlasy natočím ráno a ještě za 3 dny mám vlny jako Saskie Burešová!

 

A aby té good hair day radosti nebylo málo, dostala jsem na vyzkoušení ještě 3 největší bomby značky Oribe (čti “or-bej”). Já tohle davové šílenství kolem nových značek, které se objeví na českém trhu, nemám moc ráda. Obzvlášť, když to nestojí zrovna málo. Jenže pár blogerkám věřím a když s touhle adorací začala i Alex, rozhodla jsem se, že je vyzkouším, ale budu extra neshovívavá 🙂 .

 

První prošel testem Dry Texturizing Spray, o kterém právě Alex pěje chvály kudy chodí. Je to vlastně kombinace fixačního spreje a suchého šamponu. Pro mě, které se vlasy mastí už od pohledu, je tahle vychytávka opravdu dar z nebes. Ta holka měla pravdu. Tohle nedokáže žádný jiný přípravek, který jsem doteď používala (a že jich bylo!).

 

Už v tuhle chvíli jsem si Oribe zamilovala, jako to udělá každá/ý s vás, komu se dostane do ruky, respektive do vlasů. Jenže pak jsem zkusila novinku, která bude k dostání až od 1. října. Možná vám to bude připadat nadnesené, ale já málem dostala infarkt. Abych to vysvětlila: Určitě to znáte, toužíte po tom, abyste neměli splihlé vlasy. Aby byly nadýchané, vzdušné, zdravé, aby zkrátka “byly od hlavy”. Pak si někde přečtete o nějaké revoluční novince, vidíte pár reklam a tak celý život nakupujete další a další “zázračné lahvičky” a jediné, co dokážou nadzvednout, je vás, ale ze židle.

 

Takhle jsem to přesně měla já. Jenže jsem si nedostatečné výsledky omlouvala tím, že holt mám napletené vlasy a ty nenadzvedne ani přistávající vrtulník. Pak jsem použila miniaturní množství Oribe Featherbalm (velmi příhodný název!!!) a poprvé v životě jsem měla pocit, že všechny vlasy jsou moje a ještě k tomu nejlehčí na světě! Možná, že to ani na fotkách tak nevynikne, ale ten pocit… My holky to prostě tak máme, jak se nám podaří načechrat hřívu, hned je den lepší.

 

A představte si, že jsem touhle 24karátovou žehličkou a tímhle zázrakem v modrém flakonu tak nadšená, že poprvé v životě přemýšlím, že si dobrovolně sundám napletené vlasy!!!! Ale psssst, neříkejte to holkám z Cool, ony o tom ještě neví. Ani já jsem se ještě nerozhodla definitivně, ale už jsem to naznačila Kevinovi a mamince (tatínkovi ne, tomu je to úplně šumák). Zkrátka, když se vám do ruky konečně dostanou věci, které opravdu fungují, pak je to hned všechno snažší. A teď rozhodně nemluvím jen o vlasech 😉 .

 

Krásný den i vlasy vám přeju!

Xo, Vaše

Follow:

6 Comments

 1. September 6, 2017 / 10:51 am

  Vzhledem k tomu, že už nějaký ten pátek hledám žehličku, po které mi vlny vydrží alespoň den, dám na Tvé doporučení, Alenko. Hlava ála Saskie zní jako dost slibně :)))

  • Alen
   Author
   September 6, 2017 / 6:41 pm

   hani, tak za tuhle dám ruku do… žehličky A jakým fofrem jsou ty vlasy nakroucené! A žádné roztřepené konečky! Já nevím, proč jim to trvalo tak dlouho, vymyslet něco tak úžasného. Kdyby to zvládli o 10 let dřív, nemusela bych mít na hlavě 5 chlupů dvěma řadama :-))

 2. Cat
  September 6, 2017 / 5:49 pm

  Můj věčný komplex: málo vlasů, jemné, mastící se a rovné… Nad Oribe přemýšlím… Ale ta cena…

  • Alen
   Author
   September 6, 2017 / 6:39 pm

   Katy, já vím, rozhodně je to nejdražší, co jsem si kdy na tu svou hlavu dávala. JENŽE! Je lepší kupovat něco za 500, když to nefunguje, nebo radši koupit něco za 1000, co ale funguje pokaždé?

 3. Nikol
  September 25, 2017 / 4:33 pm

  Dobrý den Alen, nedávno jste někde psala slevový kód na tuto kulmu 🙂 je ještě aktuální ? a kde bych ho našla ? 🙂 díky

  • Alen
   Author
   September 25, 2017 / 4:36 pm

   Nikolko, je aktuální (platí do konce listopadu) a stačí zadat: ALENKA15
   Happy shopping a ať ti slouží!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *