HOW MUCH I HAVE MISSED MY OFFICE

Říká se, že jednou se stěhovat je horší než třikrát vyhořet. Jestli to tak je, tak jsem za poslední čtvrt rok už 6x vyhořela :-). Já vím, takový krásný byt to byl… Jenže když se vám po něm prochází hlodavci (a ne, že bychom nějaké potkany s Kevinem chovali jako domácí mazlíčky), tak vám i ten nejkrásnější byt přijde jako stoka. Ve úterý nám došla trpělivost, ve středu jsme našli nový byt, ve čtvtek nám ho “přiklepli”, v pátek jsme zabalili a v sobotu už vybalovali. Teda všechno tohle dělal hlavně Kevin, protože já jsem velmi příhodně dostala chřipku jako blázen. Takže jsem vlastně jen chodila od krabice ke krabici a hledala papírové kapesníky a na neustálé Kevinovy dotazy: “How do you feel?” odpovídala jako Monika z Přátel: “I’m fineD.” :-).

 

Myslela jsem, že vybalování bude hračka. Jenže ten nový byt byl tak zaneřáděný, že jsem musela znovu povolat své drahé rodiče a strávit s nimi (a s kýblem, smetákem, hadrem a Sanitolem) celý víkend. Vybalování se tudíž protáhlo, takže stále hledám každé ráno v krabicích a Ikea taškách čisté ponožky. A tohle celé vám píšu proto, abych vysvětlila svou týdenní absenci jak na blogu, tak na instagramu. Nový byt je totiž krásný, ale ještě rozhodně ne ve fotogenickém stavu.

 

O mém fotogenickém stavu ani nemluvím. Včera jsem si po týdnu konečně umyla vlasy a oblékla něco jiného, než tepláky s vytahanýma kolenama. Přiznám se vám na rovinu, byl to tak hezký pocit, být zase za civilizovanou bytost! A jak se mi s radostí vracelo zpátky do kanceláře, která je uklizená, všechno je na svém místě a já dokonce vím, kde to místo je! :-).

 

Takže od teď zase ve starých dobrých kolejích – outfit post nafotím hned, jak se Kevin zbaví chřipky, kterou samozřejmě chytnul ode mě. Máme kolem domu fantastická místa, to se bude fotit samo. Taky vám chystám na příští týden článek o vlasech (ani ne tak o těch svých, ale o mýtech a blbostech, které děláme pořád dokola, dokud se neobjeví někdo a neprozradí vám 3 jednoduché triky, u kterých si pak vy řeknete “no joooo vlastně”). A samozřejmě vám co nejdřív ukážu naše nové hnízdo, snad se vám bude líbit.

 

Abych nezapomněla, VŠEM vám strašně moc děkuju za úžasné komentáře a nápady na články, které byste si rádi přečetli. Všechno jsem si poznamenala a postupně je pro vás budu připravovat. Jste vážně skvělí, bez vás by to tu vůbec nebylo tak zábavné. Ježiš, jak já jsem ráda, že jsem zase “zpátky”!

 

Xo, Vaše

Náušnice – H&M

Hodinky – DANIEL WELLINGTON
(* nezapomeňte, že můžete ještě pořád vesele zneužívat 15% slevy na všechny jejich hodinky, když zadáte kód SCHOOLOFSTYLE)

Zlaté zápisníky – WESTWING.CZ

 

 

 

Follow:

8 Comments

 1. Marcela Čierna
  October 4, 2017 / 9:44 am

  Vitaj naspat Alenko. ❤

  • Alen
   Author
   October 5, 2017 / 7:17 pm

   Dakujem, zlata moja!

 2. Radka
  October 4, 2017 / 10:00 am

  Já si říkala, proč ta Alen nepíše?? Ale, že se budeš stěhovat, tak to by mě nenapadlo! Tak hodně štěstíčka a šup šup další krásný článek na blog. Bez něj mi káva nechutná 🙂 Zrovna včera jsem se neubránila vnitřnímu hlasu, který v divadle naříkal. To bylo představení všeho možného, jen s oblečením do divadla to nemělo nic společného:-). Já si to užila.

  • Alen
   Author
   October 5, 2017 / 7:17 pm

   Radu, to je strašně pěkná představa, jak si vychutnáváš ranní kafe a u toho čteš MŮJ blog! Víc si fakt nemůžu přát, děkuju!!! A s divadlem se netrap, vždycky si říkám, že člověk musí se změnama společnosti začít nejdřív sám u sebe. A když máš ty čisté svědomí, je to všechno v naprostém pořádku.

 3. Natalie
  October 4, 2017 / 5:50 pm

  Alenko, tak to jsme rádi, že jsi nazpátek, zdravá a neokousaná 😉 Těšíme se na podzimní inspiraci!

  • Alen
   Author
   October 5, 2017 / 7:17 pm

   Ale bylo to o (krysí) fous 😀

 4. Veronika
  October 7, 2017 / 9:09 am

  Už se moc těším na všechny budoucí články vždycky mi spolehlivě vylepší náladu pro celý den přeji krásné dny a noci v novém hnīzdečku a děkuji za tip na outfit s oversize svetrem, myslela jsem, že v něm budu vypadat tak nějak podivně, ale ve spojení se sukní a kloboukem vypadá skvěle

  • Alen
   Author
   October 7, 2017 / 4:03 pm

   DĚKUJU DĚKUJU DĚKUJU, Veru!!! Slibuju, že se vynasnažím 😉 A jsem moc ráda, že jsem ti se svetrem a oversize střihem dodala odvahu. Já se v tom pořád cítím trochu krabicově, ale lepší krabice, než nastřelené džínečky do půli žerdi a ustřižené tričko 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *