FLOWERS AND ROCK ‘N ROLL

Krásné ráno, moji drazí! Povím vám narovinu – tyhle fotky jsem si opravdu zamilovala. Vznikly totiž na místě, kde jsem před pár lety bydlela. Pamatujete si ten kostel na Maltézáku vedle Lennonovy zdi? Úplně mě to dojalo. A kromě toho jsem byla po výborném brunchi. Hned jsem si vzpomněla na dialog ze Sexu ve městě, kdy Charlotta říká, že modelky na fotkách mají takový svůdný výraz a Miranda jí opravila, že to není svůdný, ale z hladu 🙂

 

Pořídíla jsem si v pátek nové šaty, takže jsem je včera hned musela vyvětrat. A řeknu vám, rozhodně to nejsou šaty na holé tělo! Musela jsem si koupit o číslo větší, jak moc jsou přiléhavé a navíc, když zafoukalo, procházela jsem se po Kampě v podstatě nahá. Takže jestli se vám líbí a budete si je chtít přece jen pořídit, rozhodně doporučuju nosit je buď s legínama, punčochama nebo skinny džínama. Anebo v létě na pláž.

 

Taky si ještě pořád úžívám poslední chvíle, kdy můžu nosit kozačky na holé nohy a nehrozí mi omrzliny. Což není dneska, ale bylo včera a bude zase od středy (teda, to je věta hodná vytesání do mramoru 😀 ). To byla stručná předpověď počasí a teď zase k důležitým věcem…

 

Chtěla jsem se s vámi také podělit o to, že jsem minulý týden udělala velké životní rozhodnutí. Jenže jsem zjistila, že ještě nejsem úplně připravená o tom psát. Ale nebojte, jakmile bude ten správný timing, všechno vám to vyžvaním, však mě znáte.

 

Mějte nádherný týden, zkuste si za každou cenu uchovat pozitivní přístup (i když to po tom víkendovém politickém fiasku asi někomu vezme dost sil) a nikdy si nepřestaňte vážit sebe samých!

 

Xo, Vaše

 

Leather Jacket – BLK DNM (via Shopbop)

Wrap Dress – H&M

Bag – GUCCI

Boots – MANGO

Necklace – BOTTEGA VENETA

 

 

Follow:

3 Comments

 1. Blanka M.
  October 23, 2017 / 8:25 am

  Pěkné pondělí Alenko ! Ano, po tom smrtícím politickém koktejlu, který nám namíchala sobota, mě stojí hodně sil uchovat si pozitivní přístup …….
  Zdraví Blanka.

 2. Miška
  October 23, 2017 / 3:11 pm

  Ja som si presne tieto šatky kúpila aj kvôli tomu, že sa chystám na dovolenku a ako píšeš – ja ich budem nosiť na pláž. Ináč ja som ich kupovala s tým, že je to kimono :), tak ich budem možno nosiť aj na plavky otvorené.

 3. veronika H.
  October 23, 2017 / 9:37 pm

  Krásný podzimní týden.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *