VELKÁ NAROZENINOVÁ GIVEAWAY: PODĚKOVÁNÍ

Krásný den, moji milí! Dnešní článek vlastně nebude klasický článek. Na tyhle fotky jsem díky soutěžním článkům totiž úplně zapomněla. Ale byly tak hezké, že je mi líto s nimi čekat až na příští rok. Takže inspirace veškerá žádná a ani text nebude nikterak poučný :-D.

 

Chtěla bych vám dnes prostě jen PODĚKOVAT Z CELÉHO SVÉHO SRDCE za to, jak skvěle jste se zapojili do velké narozeninové giveaway. Za všechna přání a nádherné osobní vzkazy, které jste mi poslali. Jak už jsem psala, nemohla jsem na ně bohužel reagovat, protože při dnešním losování by moje odpovědi rozhodily sčítání. A losovat výherce nebudu já, ale program na náhodné losování random. org. To jen pro ty, kteří se ptali v mailech i ve zprávách na instagramu.

 

Jen pro představu, tak za ten soutěžní měsíc kliklo na články 37 tisíc z vás a poslali jste mi skoro 3000 komentářů! Ano, četla jsem je opravdu VŠECHNY.

 

Ještě předtím, než se do losování pustím, bych vám chtěla napsat dva postřehy, ze kterých brzo budou články, protože to je prostě potřeba.

 

Zaprvé jsem zjistila, jak je pro spoustu z vás těžké napsat, na co jste hrdí u sebe samých! Většinou jste psali, že jste hrdí na své děti (což nebylo úplně fér 😉 ), popřípadě na své rodiče/manžele/přítele… Na všechny kolem, jen ne NA SEBE SAMOTNÉ!

 

A druhé zjištění s tím prvním dost souvisí – kolik z vás má problém s tím, co by na to řekli ostatní. To jsem zjistila u odpovědí na otázku, jestli nosíte výrazné rtěnky. Tolik vět typu “necítím se na to”, “lidi na mě moc koukají”, “netroufnu si”…! A to mě inspirovalo k napsání článku o tom, proč je pro nás tak důležité, co si o nás myslí ostatní. Je s ním dost práce (i s psaním i s odnaučováním 🙂 ), ale slibuju, že bude brzo.

 

Tenhle článek je jedním velkým poděkováním vám všem, kteří čtete můj blog, sledujete mě na instagramu, píšete mi krásné maily, vzkazy i komentáře. Za to, že jste mi svými citlivými reakcemi pomohli překonat mou blogerskou krizi. A ještě jedno poděkování tu mám – za to, že jste mě nominovali v soutěži BLOGERKA ROKU. Představte si, že mě dokonce někdo z vás nominoval v kategorii COSMO OBJEV ROKU! 🙂  Ve 44 letech jsem objev a ještě časopisu Cosmopolitan! Já se smála snad půl hodiny. A můj tatínek, když jsem mu to volala, prohlásil, že sice neví, co je Cosmopolitan, ale rozhodně by navrhoval přejmenování z objevu roku na zjev roku 😀 😀

 

Tak a odteď už zase poběží normální série článků o nových trendech, kosmetických vychytávkách, osobnostním rozvoji a všem ostatním, na co jste u mě zvyklí. Mějte nádherný týden, těm 9 šťastlivcům gratuluju už dopředu a doufám, že spolu zůstaneme i dál, výhry nevýhry 😉 .

 

Xo, Vaše

 

Šaty – SHEIN

Ledvinka – SHEIN

Náhrdelník – MANGO

Sandálky – HERMÉS

Kabelka – COCCINELLE

 

 

P.S.: Poděkování patří samozřejmě i všem firmám a značkám, se kterými spolupracuji a ony vás mají rádi stejně, jako já: Nespresso, Dermacol, Dermalogica, Oribe, Asklepion, Nuxe, Puressentiel, Baťa a Tonak.

Follow:

21 Comments

 1. Martina S.
  September 22, 2018 / 1:48 pm

  Tak za mě fakt dobrý! Šaty krásné a přepásání ledvinkou v koňakové, je něco na co bych nepřišla, ačkoliv se neoblékám špatně, ale chybí mi ta špetka fantazie, kterou holt musím odkoukávat. A kde a u koho je asi jasné….Hezký víkend , Martina

 2. Brettka Katka
  October 8, 2018 / 1:14 pm

  Ahoj Alenko, z těch fotek co jsou pod článkem, ty šaty vypadají nejlépe na tobě! A máš pravdu, jede se dál, soutěž, nesoutěž, výhra-nevýhra 🙂
  A pro mně objev roku určitě si, protože to bude rok co tě sleduji a hodlám i nadále. Krásný den, Katka

  • Alen
   Author
   October 11, 2018 / 10:25 pm

   Kači, to je nádherný vzkaz, děkuju ti za něj. Úplně mě to dojalo!

 3. Zuzana
  October 8, 2018 / 5:01 pm

  Dakujeme Alenka

  • Alen
   Author
   October 11, 2018 / 10:24 pm

   Zuzi, opravdu není zač, moc ráda jsem to pro vás udělala a doufám, že bude brzo další možnost pro vás udělat znovu něco hezkého!

 4. Veronika H.
  October 8, 2018 / 6:03 pm

  Alenko, do dalšího zjevování na blogu přeji hodně inspirace a chci poděkovat za Tvé nasazení, moc se mi líbí vyváženost Tvého blogu.

  • Alen
   Author
   October 11, 2018 / 10:24 pm

   Veru, to je od tebe tak krásné! Děkuju za to, že oceňuješ i takové detaily, to je prostě fantazie, mít tak geniální čtenářky!!

 5. Vanda
  October 8, 2018 / 6:11 pm

  My dekujeme tobe Alenko za vse….

  • Alen
   Author
   October 11, 2018 / 10:23 pm

   Vandi, I love you! 😉 xoxoxoxox

 6. Natalie
  October 8, 2018 / 6:17 pm

  Jeee, ty satyyyy 🙂 A prave premyslim, co na podzim, jestli zistanu u klasiky dlouha sukne, triko, nebo jdu do satu…a ted jsem nalomena, ze do satu 😀

  • Alen
   Author
   October 11, 2018 / 10:23 pm

   Naty, to je přece škoda, jet pořád v jednom! Navíc maxi šaty můžeš nosit i se svetrem alá sukni 😉

 7. Ľubica
  October 8, 2018 / 9:42 pm

  Milá Alenka, tie fotky sú veľmi pekné a Tebe to v tých šatách neuveriteľne pristane. Ja by som chcela za seba poďakovať za to že píšeš tento blog a myslím že so mnou budú súhlasiť aj ostatné tvoje čitateľky. Proste si vždy nájdem chvíľku sadnem prečítam si článok pripadne pozriem storys na Instagrame a je to fajn. Teším sa na nové inšpirácie a rady a ešte koooopec narodenín blogu. Pekný večer.

  • Alen
   Author
   October 11, 2018 / 10:22 pm

   Ľubi, děkuju moc! Za nádherný vzkaz i za přání, moc si toho vážím!!!

 8. Laďka
  October 8, 2018 / 10:49 pm

  Přidávám se taky k poděkování za články na blogu,krásnou giveaway…gratuluji výherkyním. Krásný večer a nádherný podzim

  • Alen
   Author
   October 11, 2018 / 10:21 pm

   Ladi, to je taaaaak krásné, že si všechny najdete čas na poděkování. Ani nevíš, jak moc mě to hřeje u srdce, jak skvělé čtenářky mám!

 9. Gabriela
  October 9, 2018 / 6:27 am

  krásné ráno:) Chtěla bych poděkovat za krásné giveaway a inspirujcí a vtipné články a popřát mnoo štěst a radosti ve všem, co děláte!!!A tu blogerku roku bych Vám moc přála!!!

  • Alen
   Author
   October 11, 2018 / 10:20 pm

   Gábi, to já děkuju za to, že sis našla čas mi napsat tak krásný vzkaz, moc si toho vážím!

 10. vladimíra
  October 9, 2018 / 9:51 am

  Alen,
  vše co bych chtěla napsat, je již zmíněno výše Tvými úžasnými dívkami, já se tedy přidávám, díky moc za Tvoji píli, snahu a čas, nevím, kde ho stále nalézáš 🙂 a začínám Tě podezírat, že jedeš 24-tku!!!!
  Gratulace výherkyním a nám všem přeji pohodový sluníčkový den !!!!
  V.

  • Alen
   Author
   October 11, 2018 / 10:20 pm

   Vladi, to já děkuju za to, že mám tak fantastické čtenářky! O tom by se vážně mohlo každé blogerce jen zdát 😉 Děkuju za nádherný vzkaz i za tvůj čas!

 11. Tereza
  October 9, 2018 / 10:55 am

  Nádherný outfit. Alenko, jste pro mne velkou inspirací nejenom s módou ale především s pozitivním přístupem k životu
  Díky.

  • Alen
   Author
   October 11, 2018 / 10:19 pm

   Terezko, to je mi obrovskou ctí! Děkuju za krásný vzkaz!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *