OFFICE/STUDIO MAKEOVER

Krásný den, moji milí! Tak jsem se do toho nového roku obula a kromě úklidu v duši, který už teď provozuju tak nějak pravidelně, jsem se vrhla i do přestavby našeho aťasu ve Škole stylu.

Už asi víte, že mě k tomu dohnala nabídka na vlastní pořad (která je mimochodem stále ve stádiu vyjednávání 🙂 ). Protože jsme to já i štáb chtěli natáčet u mě v kanceláři/ateliéru, rozhodla jsem se, že to musí být “v novém”.

A teď se podržte, na celou přestavbu jsem měla přesně DVA DNY! Takže Barunka vyrazila pro rámečky a záclony, vrtaly jsme garnyže, tiskly fotky, přitloukaly rámečky…

Já jsem mezitím bombardovala eshop BONAMI, aby mi s tou akcí “kulový blesk” pomohli. Během jediného dne mi naskladnili všechno, co bylo potřeba (jen sedačka chybí, protože jsem si pochopitelně vybrala tu, která má dodací lhůtu 3 měsíce, to jsem celá já).

Nechci se úplně vytahovat, ALE i když jsem na to měla jen 2 dny, stejně jsem stihla zařídit u BONAMI slevový kód pro VÁS!!!

Až do konce března 2019 dostanete 10% slevu při zadání kódu 10SKOLASTYLU

Odkazy na konkrétní produkty z mého výběru najdete pod článkem a tady máte ještě fotku PŘED A PO 😉 Tak schválně, jestli poznáte deset rozdílů 😀

Mějte nádherný nový týden a brzo zase “napočtenou”.

Xo, Vaše


Za spolupráci ještě jednou děkuju Bonami a pro vás informace: toto není placená reklama. Jen mi opravdu pomohli a mají tam krásné věci, které by se vám zkrátka mohly hodit, tak vám o tom říkám ;-)

Follow:

4 Comments

 1. Veronika H.
  January 21, 2019 / 9:39 pm

  Moc hezké to tam máte a doufám, že někdy bude sraz všech kurzistek ❤️Těším se, jestli Ti, vážená Alenko, vyjde ten pořad. Klobouk dolů, jak jste vše stihly zařídit,

 2. Lella
  January 21, 2019 / 10:41 pm

  Úžasná proměna.. teda smekám, a v takovém šibeničním limitu.. to bych chtěla taky domů! 😛 Můžu se zeptat kde se dají sehnat ty rámečky? Na Bonami jsem je nenašla, ale třeba jen mám vlčí mlhu.. Díky!

 3. Brettka Katka
  January 23, 2019 / 10:30 am

  Krásné, čisté, stylové. Moc se Vám to holky povedlo. Katka

 4. Laďka
  February 11, 2019 / 12:22 am

  Krásný …vkusný,radost pohledět.
  PS:díky za slevový kód ..každá stokoruna potěší využila jsem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *